خبر دارین که تخم مرغ گرون شده دیگه.
این دانشمندا هستن که هرسری یه تحقیق و بررسی میکنن و به یه نتیجه ای میرسن و سریعا جار میزنن، حکم اون ناشناخته توی لیست موسیقی و دارن. هیچکس نمیدونه کیه ولی هر سری با یه صدای خاص آهنگ جدید میده.
این دانشمندا یبار اعلام کرده بودن اگه زنبورها منقرض بشن چهار سال بعدش نسل بشر منقرض میشه. منم به تقلید ازشون یه تحقیق و بررسی کردم ببینم گرون شدن تخم مرغ چه تاثیری میتونه داشته باشه که به دوتا نتیجه رسیدم.
اول : تحقیق کردم و فهمیدم همه اونایی که میگن تحقیق کردیم دروغ میگن و تحقیق نکردن.
دوم: 
 • فقر امگا3
 • فقر خیلی از ویتامین ها بجز C
 • املاح. البته ریاضی و فیزیک سرجاش هست. زنگ آخرم ورزش داره
 • کلسترول. این یکی خیلی مهمه. باعث میشه باشگاه های ورزشی تعطیل شن چون نقش مهمی در عضله سازی داره. وقتیم نتونی عضله بسازی کسی نمیاد عاشقت نمیشه و خب مطمئنا نسلت ادامه پیدا نمیکنه و منقرض میشی.
 • باز هم کلسترول. که در رشد کودک تاثیر زیادی داره و وقتی نباشه ماها از بین میریم و اوناییم که باقی موندن یه مشت کودک هستن که به دلیل فقر کلسترول نتونستن رشد کنن. اینا از بین نمیرن. این گروه همراه با اون گروه از کودکانی که به علت آلودگی هوا توی خونه نشستن زنده میمونن. اینا به علت کهولت سن کودک درونشون میمیرن. نسلمون و هم نمیتونن زیاد کنن چون اولا عیبه، هنوز بچن. دوما خب باز یه سری بچه به دنیا میان که با فقر کلسترول مواجه هستن و رشد نمیکنن. تازه چون امگا3 هم نداریم و توان ذهنی این کوچولوها بالا نمیره یه مشت بچه کند ذهن گیرمون میاد.
اینا در ابعاد وسیع بود. ریزتر که بشیم به نکات قابل توجه تری می رسیم که با هم نگاهی میندازیم به چندتاشون:
 • فقر آهن. اولین گروهی که از بین میرن روشنفکران کافه نشین عزیز هستن. از اونجایی که تخم مرغی درکار نیست پس کافی شاپ ها نمیتونن هرچیزی و با تخم مرغ مخلوط کنن و بذارن جلوی مشتری. پس 90% منو از بین میره و باقی منو چون اسم عجیب و دهن پُرکنی نداره هم که هیچی. میمونه یه چای. این دوستان روی میارن به مصرف بی رویه چای بلکم با ته مانده عنصر روشنفکری خودشون به زندگی ادامه بدن. ولی به دلیل فقر آهن از بین میرن.
 • بی سوادی و کاهش چشمگیر کنکوری ها. از دیرباز تخم مرغ یاور همیشه مومن دانشجویان بوده پس دوستان کنکوری بیخیال دانشگاه میشن چون بر آنها پوشیده نیست که از گشنگی خواهند مرد. به همین دلیل کتاب و دفتر و اون ماژیک هایلایت و کنار گذاشته و میخوابن، بلکه کمبود خواب ناشی از ساعات طولانی درس خوندن و جبران کنن. این دوستان خواب به خواب میرن و مرگ بی درد و خونریزی و تجربه میکنن. میمونه اون دسته که در حال حاضر دانشچو هستن. این گروه غذایی برای خوردن ندارن و ادامه مسیر تحصیل و گرفتن مدرک براشون ممکن نیست پس بی سواد به حساب میان، در جهل و نادانی میمرن. یه جورایی عجیب ترین مرگ و دارن طفلی ها.
 • مورد سوم بی توجه ها هستن. این گروه کلا به هیچ موضوعی، چه تخم باشه چه هرچیز دیگه، توجه نمیکنن و با به ما چه و حالا تو خودت و ناراحت نکن از کنار مسائل میگذرن. پس بهتره ما هم بهشون توجهی نکنیم.
 • مرغداران و صاحبان مرغداری ها. این گروه احتمالا به یکی از دو شکل زیر میمرن.
 1. برای نشون دادن قدرت و دارایی و لاکچری بودنشان به مصرف بی رویه تخم مرغ روی میارن و بر اثر افزایش ناگهانی امگا3 قدرت یادگیری شان در حد خدا شده و ناگهان به مسائلی پی میبرند که از درکشان خارج بوده و از این رو به عرفان میرسن. بعد میرن توی کوه ها با یدونه خرما زندگی کنن ولی از اونجایی که خیلی خفن بوده و در پر قو بزرگ شده اند، هنوز صدمتر از خونه دور نشده پاشون تاول میزنه و برمیگردن خونه و به گ..ه خوری می افتن. ایشان بر اثر مصرف بی رویه و غیر قابل کنترل گ..ه میمیرن.
 2. مورد دوم هم هیچی. هی تخم مرغا رو انبار میکنن که قیمت بکشه بالا. اینا رو همون تعداد از مردمی که باقی موندن و وقتی هجوم بردن به انبارها میکشن.

موز بردار